مجموعه  پاپاپوش شما را به خرید بهترین محصولات کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان کفش ورزشی ارزان مردانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کفش ورزشی بکستبال چه مشخصاتی دارد؟راهنمای خرید کفش ورزشی ارزان بدون بند

یکی از انتخاب های مهم برای پوشش هر فرد، کفش مناسب می باشد. کفش های ورزشی یکی از مدل های کفش بوده که طرفداران زیادی را به خصوص میان جوان ها به خود اختصاص داده است. این کفش ها را می توان برای دویدن، پیاده روی و حتی استفاده های روزانه خریداری نمود. امروزه تولیدکنندگان ایرانی کفش ورزشی ارزان مردانه را تولید و سپس به بازار عرضه می نمایند.

تولید کنندگان کفش ورزشی ارزان مردانه

کفش ورزشی بکستبال چه مشخصاتی دارد؟

کفش ورزشی بکستبال چه مشخصاتی دارد؟ ورزشکاران حرفه ای که در عرصه ی ورزش بسکتبال فعالیت می کنند، باید به هنگام خرید کفش نکاتی را رعایت نمایند. در ادامه به طور مفصل این مطلب را بررسی خواهیم کرد.

بررسی مشخصات کفش ورزشی بسکتبال

به طور کلی این مدل کفش ها باید مشخصات زیر را داشته باشند:

حرکت های سریع و رو به جلو، توقف های یک دفعه ای و ناگهانی مهم ترین عناصر تشکیل دهنده این ورزش می باشند. به همین دلیل باید کمی ساق کفش ها بلند و پاشنه آن نیز محکم باشد. سعی نمایید از کفش های دو لایه استفاده کنید، زیرا این مدل اصطکاک را به حداقل می رسانند. دقت نمایید که در بین ورزش های سالنی، بسکتبال تنها رشته ای است که باید پاشنه ی کفش استفاده شده درون زمین بسیار ضخیم باشد. اگر کفش مناسب انتخاب شود، آمادگی لازم جهت انجام فعالیت های درون بازی به بازیکن داده می شود و در نتیجه سطح بازی فرد بالا می رود. 

انواع کفش های ورزش بسکتبال

  • ساق بلند: این مدل می تواند به طور کامل از پای بازیکن حمایت نماید اما وزن آن کمی سنگین می باشد.
  • ساق کوتاه: کفش های ساق کوتاه، بسیار سبک بوده و بازیکن به راحتی می تواند حرکت های مختلف را انجام دهد. البته باید توجه داشت که این مدل نمی تواند به خوبی از مچ پا پشتیبانی نماید.
  • ساق متوسط: کفش های دارای ساق متوسط، علاوه بر پشتیبانی مناسب از پا، وزن مناسبی نیز دارند. می توان گفت که این مدل محبوب ترین نوع کفش ورزشی بسکتبال می باشد.

راهنمای خرید کفش ورزشی ارزان بدون بند

راهنمای خرید کفش ورزشی ارزان بدون بند قبل از آن که برای خرید کفش ورزشی بدون بند و یا حتی بند دار اقدام کنید، موارد زیر را مطالعه نمایید. این موارد عبارتند از:

  • اندازه گیری دقیق پا: قبل از خرید اندازه طول و عرض پا را بدانید. دانستن این مورد سبب می شود تا سایز صحیح و واقعی پا مشخص و در ادامه خرید نیز آسان تر شود.
  • پوشیدن مدل های مختلف: در هنگام خرید حتما چند نمونه کفش های مختلف را بپوشید. به این ترتیب می توانید قالب کفش ها را با یکدیگر مقایسه کرده و راحت ترین آنها را انتخاب نمایید. 
  • جوراب مناسب: هنگام تست کفش، جوراب مناسب خود را همراه داشته باشید. پوشیدن جوراب های خیلی نازک یا پشمی می تواند سایز پا را تغییر بدهد. این تغییر سایز، به خرید اشتباه کفش منجر خواهد شد. 
  • نکته ی بسیار مهم این است که، بعد از پایان روز برای خرید انواع کفش ورزشی اقدام نمایید. زیرا در این زمان پای فرد، حداکثر اندازه خود را دارد.
نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  پاپاپوش شما را به خرید بهترین محصولات کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *