مجموعه  پاپاپوش شما را به خرید بهترین محصولات کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولید کفش ایمنی مهندسی نسوز

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره کفش ایمنی مهندسیفروش ویژه کفش ایمنی مهندسی نسوز

کفش ایمنی مهندسی زیره نسوز  از پر طرفدارترین کالاهای حفاظت فردی در گروه کالای کفش کار خواهد بود که در فضای کاری بیان شده است. در مواقعی که پاها در خطر آسیب پذیری هستند مورد استفاده قرار خواهند گرفت. شرکت تولید کفش ایمنی نسوز با کیفیت ترین محصولات را تولید می کند. 

شرکت تولید کفش ایمنی مهندسی نسوز

اطلاعاتی درباره کفش ایمنی مهندسی

اطلاعاتی درباره کفش ایمنی مهندسی همان طور که بر اساس قانون ها و استانداردهای HSE استفاده کردن از کفش های ایمنی الزامی می باشد؛ به این دلیل باید از کفش ایمنی نسوز در محیط ها و فضاهایی همانند صنایع ریخته گری و متالوژی مواد، صنایع نفت و گاز پتروشیمی، جوشکاری و آهنگری، صنایع الکتریکی، ماشین سازی،مشاغل راه و ساختمان و همه محیط های کاری که امکان ریخته شدن مواد مذاب، پرتاب جرقه به روی پا و وجود ماده با دمای بسیار زیاد می باشد ،بهره برد.
کفش کار ایمن پا زیره نسوز یا کفش ایمنی نسوز از پر طرفدارترین کالاهای محافظت فردی در دسته محصولات کفش کار خواهد بود که در محیط های کاری بیان شده در مواقعی که پاها در خطر آسیب پذیری هستند مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

فروش ویژه کفش ایمنی مهندسی نسوز

فروش ویژه کفش ایمنی مهندسی نسوز صنعت های ریخته گری و متالوژی مواد، صنایع نفت و گاز پتروشیمی، جوشکاری و آهنگری، صنایع الکتریکی، ماشین سازی،مشاغل راه و ساختمان و تمام محیط های کاری که امکان ریختن مواد مذاب، پرتاب جرقه به روی پا و وجود ماده با دمای خیلی زیاد وجود دارد.در فروش کفش ایمنی این کفش های نسوز در سایز های37 – 38 – 39 – 40 – 41 – 42 – 43 – 44 – 45 – 46 – 47ارائه می شوند
رویه و جنس کفش کار زیره نسوز از جنس چرم اشبالت است که از مزیت انعطاف‌پذیری زیاد و دارای استقامت در مقابل ضربه و حرارت و قابلیت تنفس ‌پذیری برخوردار است .کفی کفش ایمنی کار نسوز از جنس طبی و مدل ویسکوالاستیک پلی اورتان (مموری فوم) بسیار نرم و راحت است که باعث می شود مواقعی که فرد زمان طولانی از کفش کار نسوز استفاده می کند سبب کمر درد نمی شود.کفی این کفش کار مناسب از نوع و جنس ترکیب دو دانسیته پلی اورتان PU و لاستیک می باشد که در مقابل مواد شیمیایی و اسید، ضد سایش و ضد برش و نسوز می باشد. ضمنا کفی این کفش نسوز از تزریق پلی یورتان در لایه زیرین و لاستیک طبیعی برای لایه بالایی به دست خواهد امد. این کفش های نسوز تا دمای 250 درجه سانتی گراد مقاوم هستند . کفش ایمنی نسوز  از نوع بالشتک های نرم محافظ برخوردارهست که برای راحتی بودن پشت پا در این کفش ایمنی نسوز مورد بهره گرفته شده است تا به جز ایمنی در کارگاه فرد با پوشیدن این کفش  راحت بودن کار را حس کند و این قسمت هم از خواص شوک گیری برخوردار است.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  پاپاپوش شما را به خرید بهترین محصولات کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *