مجموعه  پاپاپوش شما را به خرید بهترین محصولات کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان برتر کفش ایمنی جوشکاری

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کیفی کفش ایمنی جوشکارینکات مهم در خرید کفش ایمنی جوشکاری

بهترین انواع کفش ایمنی جوشکاری از نظر فنی چه مشخصاتی دارند؟ شکل ظاهری و کیفیت این محصول تا چه میزان در تامین امنیت کاری جوشکاران نقش دارند؟ در ادامه به بررسی نکات مهم در انتخاب خرید این مدل کفش ها و معرفی فروشندگان برتر و عرضه کنندگان آنلاین خواهیم پرداخت.

فروشندگان برتر کفش ایمنی جوشکاری

مشخصات کیفی کفش ایمنی جوشکاری

مشخصات کیفی کفش ایمنی جوشکاری انوع کفش ایمنی جوشکاری به مدل هایی می گویند که طراحی آنها به گونه ای طراحی شده تا از پا در برابر هرگونه آسیبی محافظت نمایند. به همین منظور در تولید آنها از مواد اولیه درجه یک و مقاوم در برابر عوامل محیطی، شیمیایی و … استفاده می شود.
معمولاً یک کفش جوشکاری خوب ابتدا باید سایز مناسب داشته باشد. جنس بدنه خوب و باکیفیت یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای تولید این محصولات است. به طوط کلی انواع این کفش ها در دو گروه ساق کوتاه و ساق بلند دسته بندی می شوند. برخی از مشخصات کفش ایمنی مخصوص جوشکاری، مشخصات کیفی زیر را باید دارا باشند:

  • در برابر دما و لغزش مقاوم باشند.
  • جنس زیره کفش جوشکاری خوب از پی یو یا مواد مقاوم در برابر سایش ساخته می شود.
  • سر پنجه این نوع کفش ها از جنس فولادی است.
  • داشتن وزن سبک یکی دیگر از مشخصه های این نوع کفش ها است.
  • جنس رویه کفش جوشکاری معمولاً از چرم مصنوعی یا چرم طبیعی گاوی است.
  • این نوع کفش ها خواص آنتی استاتیکی دارند.
  • در برابر اسیدها، انواع روغن و سایش نیز باید مقاوم باشند.

همانطور که می دانید در حین انجام عملیات جوشکاری امکان هر نوع اتفاقی مانند برخورد پا با اجسام سنگین یا سقوط آهن بر روی پا وجود دارد. بنابراین انتخاب یک کفش مقاوم در برابر ضربه اهمیت زیادی در حفظ سلامت پاها خواهند داشت.

نکات مهم در خرید کفش ایمنی جوشکاری

نکات مهم در خرید کفش ایمنی جوشکاری خرید کفش ایمنی جوشکاری خوب و باکیفیت مستلزم رعایت نکات مهمی هستند. بدون شک اولین نکته انتخاب برند معتبر در زمینه تولید این محصولات است. در مرحله بعد سعی کنید کفش هایی را انتخاب کنید که کفی داخلی آنها از جنس پلی یور سوراخ دار و طبی باشند. تا ضمن عدم فشار بیش از اندازه به پای شما، با گردش جریان هوا از بو گرفتن پا نیز جلوگیری کنند.
آستر رویه برخی از مدل های باکیفیت دارای رویه پنبه ای جهت تهویه مناسب هوا است. بنابراین در هنگام خرید به آستر رویه کفش، دوخت استاندارد، جنس رویه و زیره و نوع کفش نیز توجه کنید.
در این مرکز به عنوان نمایندگی فروش آنلاین انواع کفش های ایمنی کار، جدیدترین مدل ها با برندهای معتبر ایرانی به صورت مستقیم و با قیمت تولیدی در بازار سراسر کشور عرضه می شوند.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  پاپاپوش شما را به خرید بهترین محصولات کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *