مجموعه  پاپاپوش شما را به خرید بهترین محصولات کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان برتر کفش ایمنی ساق بلند

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کفش ایمنی ساق بلند حفارینکات مهم در خرید کفش ایمنی ساق بلند

 کفش ایمنی نوعی کفش است که برای محیط های کاری پرخطر طراحی و ساخته شده است.

فروشندگان زیادی کفش ایمنی ساق بلند را برای کار های خاص عرضه می کنند.

اما از آن جا که پا قلب دوم بدن است و باید از آن به خوبی نگهداری کنیم باید به دنبال فروشندگان برتر این کفش ها باشیم تا بتوانیم بهترین کفش ایمنی را تهیه کنیم. 

فروشندگان برتر کفش ایمنی ساق بلند

مشخصات کفش ایمنی ساق بلند حفاری

مشخصات کفش ایمنی ساق بلند حفاری

کفش ایمنی یکی از تجهیزات واجب در محیط کار می باشد و کفش های ایمنی انواع گوناگونی دارند که برای محیط های مختلف از آن ها استفاده می شود.

کفش ایمنی ساق بلند حفاری یکی از این نوع کفش های ایمنی می باشد که در محیط هایی مانند گودبرداری و محیط‌ های کارگری که در داخل آب می باشد از قبیل حفاری چاه ها، مجاری آب و فاضلاب و غیره از این نوع کفش استفاده می کنند.

مشخصات کفش ایمنی به دلیل این که از پاها محافظت می کنند باید بسیار مقاوم و راحت باشند به برخی از این مشخصات اشاره می ‌کنیم:

  • کف مناسب و مستحکم: این کفش ها باید دارای کف محکم و مناسب باشند زیرا علاوه بر این که در برابر رطوبت آب باید مقاوم باشند در برابر مواد شیمیایی و اسیدی نیز باید مقاومت بالایی داشته باشند.
  • مقاومت سرپنجه: به دلیل این که در کار های حفاری احتمال افتادن اجسام سنگین بر روی پا وجود دارد باید سرپنجه این کفش ها بسیار محکم باشد تا از پا در برابر این خطرات محافظت کند.
  • جنس رویه:معمولا از چرم طبیعی می باشد تا از پا ها در مقابل آلرژی ها محافظت کند.
  • وجود پد شوک گیر: در کفش های ایمنی باید از پد شوک گیر در انتهای کفش استفاده شود تا فشار وارده بر پاشنه پا کاهش پیدا کند.

به طور کلی این کفش ها باید دارای کیفیت دوخت عالی باشند همچنین در برابر حرارت مقاوم باشند، در برابر سرما، گرما و در برابر مواد شیمیایی، نفتی، روغنی مقاوم باشند و همچنین ضد لغزش باشند.

نکته مهم دیگری که باید در این کفش ها رعایت شود این است که این کفش ها باید عایق الکتریسیته باشند تا از تولید الکتریسیته ساکن در کف پوتین جلوگیری کند. 

نکات مهم در خرید کفش ایمنی ساق بلند

نکات مهم در خرید کفش ایمنی ساق بلند

از کفش ایمنی ساق بلند معمولاً در کار های عمرانی، پتروشیمی و یا برق کاری ها استفاده می شود.

  باید کفشی را انتخاب کنید که بتواند تحمل وزن های بالا را داشته باشد همچنین قسمت پنجه آن از فولاد باشد برای این که به پنجه پا در صورت سقوط اشیا آسیبی وارد نشود نکته مهم دیگر در برابر مواد شیمیایی مقاوم باشند.

نکته بسیار مهم دیگری که برای خرید کفش ایمنی باید در نظر گرفت قیمت آن می باشد باید کفشی با کیفیت بسیار بالا با قیمت مناسب تهیه کنید و از مکان های معتبر خرید خود را انجام دهید. 

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  پاپاپوش شما را به خرید بهترین محصولات کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *