مشاوره و سفارش

خرید کفش استوک :

مهمترین عامل در انتخاب کفش استوک اختلاف قیمت بین استوک و آکبند است. این تفاوت حداقل چند بار شروع می شود و گاهی اوقات ده ها بار می رسد. کفش های بورس با قیمت 500 هزار تومان ، شاید برابر با بیش از یک میلیون و نیم تومان.

کفش های استوک :

کفش استوک عمدتا به کفش های کارکرده یا دست دوم گفته میشود. ولی کفش های نو و پانخورده استوک هم وجود دارد.

 *کفش های کاملا نو و آکبند که استفاده نشده اند ( گرید A که با جعبه یا بدون جعبه هستند – به نوع بدون جعبه اپن باکس گفته میشود )

* کفش استفاده شده و کار کرده ( در پوشاک با نام تاناکورا میباشد ولی مردم کفش استوک را هم اشتباها با نام تاناکورا سرچ میکنند )

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نام محصول اول-سفارشیموجودتماس بگیرید
نام محصول دوم-سفارشیموجودتماس بگیرید
نام محصول سوم-سفارشیموجودتماس بگیرید
نام محصول چهارم-سفارشیموجودتماس بگیرید
نام محصول پنجم-سفارشیموجودتماس بگیرید
نام محصول ششم-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مجموعه

02128425380

تلگرام

کلیک

واتساپ

کلیک

ایمیل

papapooshgroup@gmail.com

درباره ما :

مجموعه پاپاپوش بعنوان یکی از بزرگترین و بروز ترین مراکز تامین و فروش کفش و کتونی استوک کشور فعالیت خود را بر اساس هدف قرار دادن بازارهای جهانی استوک پایه گذاری نموده و این امکان را فراهم آورده است تا مشتریان بتوانند با هزینه کمتر و مقرون به صرفه یک محصول با کیفیت و اورجینال را تهیه نمایند.  عمده بازارهای استوک در نقاط مرزی قرار داشته و دسترسی به آنها برای همگان مقدور نیست. پاپاپوش این امکان را برای دوستان و همکاران گرامی فراهم کرده تا بدون سفر به نقاط مرزی بتوانند خرید عمده یا تکی خود را با قیمت مناسب از کالاهای اورجینال و با کیفیت تجربه کنند.  پاپاپوش ضمن تضمین اصالت تمامی کالاها تمام نقاط کشور را تحت پوشش خود قرار داده است.  اصول کار ما تضمین اصالت کالا، ارسال سریع و ضمانت مناسبترین قیمت بوده که از ابتدای فعالیت خود به آن پایبند بوده ایم.

مدیر مجموعه پاپاپوش

محمدرضا افکار

Call Now Buttonتماس بگیرید